راه‌ های کسب درآمد از اینستاگرام یکی از سوالات رایج کاربران و البته عموم مردم در این روزهاست؛ آیا کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه امکان پذیر است؟

بله! در مقاله‌ی قبلی ما چگونگی کسب درآمد از اینستاگرام را به شما آموزش دادیم، شما میتوانید با استفاده از راه و روش های مختلف از طریق اینستاگرام به کسب درآمد میلیونی دست پیدا کنید که امروز قصد داریم در این مقاله رایج ترین و شناخته شده ترینِ این راه ها را برایتان توضیح دهیم؛ امیدواریم لذت ببرید.

میزان درآمدی که شما می‌توانید از اینستاگرام داشته باشید

سقف درآمد شما از اینستاگرام حداقل این است که اگر پیج شما یک میلیون فالوور داشته باشد و روزی یک پست به اشتراک بگذارید، روزانه ۱ تا ۱۰ میلیون تومان میتوانید کسب درآمد کنید!

عوامل موثر و ناموثر در کسب درآمد از اینستاگرام

ابتدا بگذارید موضوعی را مشخص کنم که کسب درآمد شما از طریق اینستاگرام فقط و فقط به تلاش شما و وقتی که برای آن و تولید محتوای با کیفیت میگذارید بستگی دارد و تاثیر عوامل دیگر هم نیز به همین وابسته است.

دیگر عوامل مهم و موثر در رابطه با این موضوع:

  • میزان تحقیقات و مطالعات شما
  • تعداد فالوور شما و مهم تر از آن میزان فعالیت آنها(برای مثال 50K فالوور فعال، تاثیر بهتری از 100K فالوور با میزان فعالیت کم دارد)

حال با راه های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا می‌شویم

در این قسمت شما را با راه‌ های شناخته شده و رایج کسب درآمد از اینستاگرام آشنا می‌کنیم.

1. اینفلوئنسر و برند سازی

راه های کسب درآمد از اینستاگرام با اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام
راه های کسب درآمد از اینستاگرام با اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

اینفلوئنسر اساساً هر کسی است که با انجام و به اشتراک گذاری کارهای عالی آنلاین، شهرت آنلاینی برای خود ایجاد کرده است. برای مخاطبان خود، اینفلوئنسرها سلیقه سازان، روند سازها و کارشناسان قابل اعتمادی هستند که نظرات آنها در مورد موضوعات خاص محترم است، و شما می‌توانید با تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر عالی از طریق تبلیغ شرکت ها و برند های معروف کسب درآمد کنید.

2. فروش کالا و خدمات

شما می‌توانید با فروش محصول، کالا و یا خدمات در پیج اینستاگرامتان که یکی از بهترین راه‌ های کسب درآمد از اینستاگرام به در‌آمد خوبی برسید.

3. تبلیغ

راه های کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات
راه های کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

می‌توانید با تبلیغ یک کالا، برند و… در استوری و یا با تبلیغ مستقیم در قسمت پست هایتان (برای مثال می‌توانید بنر یک شرکت را در پست هایتان به صورت مستقیم تبلیغ کنید) پول خوبی دریافت کنید، البته میزان بازدید پیج شما در این بخش بسیار تاثیرگذار است.

4. فروش فالوور، لایک و پیج اینستاگرام

یکی از پر درآمد‌ترین راه ها از طریق اینستاگرام فروش فالوور، لایک و پیج می‌باشد، که اگر بتوانید به صورت جدی و مداوم مشتری پیدا کنید، می‌توانید به درآمد هنگفتی برسید.

برای خرید فالوور، خرید لایک و خرید پیج اینستاگرام به سایت ما مراجعه کنید

5. اشتراک گیری از سایت های دیگر

اشتراک گیری از سایت های دیگر باعث میشود هر نفری که با لینک شما از سایت یا کالا خرید می‌کند درصدی از آن پول به عنوان سود به شما برسد.

پیشنهاد ما!

مطالعه در مورد راه های کسب درآمد از اینستاگرام
مطالعه در مورد راه های کسب درآمد از اینستاگرام

اگر به کسب درآمد از اینترنت علاقه دارید، به نظرم همین الان شروع کنید چون بسیار لذت بخش است، ولی در کل اگر می‌خواهید یک کار جدی در اینترنت انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم اول از همه خیلی راجع به این زمینه مطالعه کنید و بعد وارد این زمینه شوید، و اگرنه شکست خورده و ناامید می‌شوید.

برای اینکه بتوانید درآمد خوبی از اینستاگرام داشته باشید به خلاقیت، تلاش، زحمت و وقت زیادی نیاز دارید، اگر بتوانید پول هم صرف کنید کارتان سریع تر رونق می‌گیرد.

در ادامه برای کسب درآمد از اینستاگرام، به ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام نیازمندیم.

کلام آخر

قبل از شروع کار خود باید به نکته‌ی مهمی توجه کنید که درآمد از اینستاگرام از همان لحظه‌ی اول که شما شروع به کار می‌کنید، شروع نمیشود؛ و برای داشتن درآمد ثابت و خوبی باید حداقل 3 تا 12 ماه به صورت جدی وقت بگذارید و هیچ درآمدی از ماه های اول نخواهید داشت.

لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با در میان بگذارید، برای خواندن این مقاله از شما سپاس گذاریم!