خرید پیج اینستاگرام چالش های خاص خودش را دارد، از جمله نحوه پرداخت، امنیت پیج، واقعی بودن پیج و…
در مقاله آموزش خرید پیج اینستاگرام، ما تمامی نکاتی که برای خرید پیج اینستاگرام، باید بدانید را برای شما در سه بخش آموزش خواهیم داد پس هرچه سریعتر بریم سراغ اصل مطلب.

نکات مهمی که قبل از خرید پیج اینستاگرام حتما باید بدانید

اولین نکته ای که قبل از خرید هر پیج اینستاگرامی، باید بدانید میزان واقعی بودن و ریزش پیج هاست.

پیج واقعی بخریم یا فیک؟

آموزش خرید پیج اینستاگرام واقعی
پیج واقعی اینستاگرام

قبل از این که به این سوال پاسخ دهیم اجازه بدید یک تعریف کلی از پیج اینستاگرام واقعی و فیک داشته باشیم.

پیج واقعی اینستاگرام پیجی است که تعداد بازدید پست های آن تقریبا بالای 10% تعداد دنبال کننده های آن باشد. برای مثال فرض کنید شما دنبال پیجی هستید که تقریبا 50 هزار نفر دنبال کننده واقعی داشته باشد و همچنین می‌خواهید یک پیج واقعی بخرید.

در این صورت پست های پیج مد نظر حتما باید بالای 5 هزار تا بازدید خورده باشد.(البته توجه داشته باشید که این میزان در پیج هایی با موضوع های مختلف متفاوت است.)

همچنین پیج فیک اینستاگرام، به پیج هایی گفته می‌شود که تعداد بازدید کننده های آن خیلی کم باشد و یا حتی می‌تواند کلا نباشد.

حالا برگردیم به سوال اصلی که پیج واقعی بخریم بهتره یا فیک؟

برای بعضی از پیج هایی که تعداد دنبال کننده های آنها، اکثراً مهم هستند نه بازدید کننده های آن بیشتر پیج های فیک پیشنهاد میشود.

و همچنین برای پیج هایی که به دنبال تعامل و افزایش بازدید سایت و یا کسب و کار خود هستند بیشتر پیج های واقعی مناسب هستند.

میانگین قیمت پیج های فیک و یا واقعی چقدر است؟

آموزش خرید پیج اینستاگرام ارزان
قیمت پیج های اینستاگرام

قبل از این که اقدام به معامله و یا حتی خرید کنید بد نیست یک میزان قیمتی در نظر داشته باشید.

میانگین قیمت پیج فیک برای هر هزار نفر دنبال کننده تقریبا بین 60 هزار تومان تا 80 هزار تومان میباشد؛ برای مثال اگر شما به دنبال پیجی با 10 هزار نفر تعداد دنبال کننده باشید باید حدود 600 هزار تومان تا 800 هزار تومان در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که اگر یک پیج فیک را با قیمت بالاتر از 80 هزار تومان و یا پایین تر از 60 هزار تومان برای شما پیشنهاد دهند، به احتمال زیاد طرف مقابل شما، کلاه بردار می‌باشد…

و اما میانگین قیمت پیج های واقعی چقدر است؟

توجه داشته باشید که پیج های واقعی بر اساس تعداد بازدید کننده محاسبه می‌شوند نه تعداد دنبال کننده.

برای مثال اگر شما پیجی با 10 هزار دنبال کننده دیدید که قیمت آن از یک پیج 50 هزار دنبال کننده بیشتر باشد شک نکنید چون قیمت پیج های واقعی متناسب با تعداد بازدید کننده ها می باشد، نه تعداد دنبال کننده ها.

قیمت هر هزار دنبال کننده (یا به اصطلاح هر کا) پیج اینستاگرامی واقعی بین 60 هزار تومان و 120 هزار تومان میباشد. البته توجه داشته باشید که این میزان قیمت در پیج هایی با موضوع های متفاوت قیمت های نسبتاً متفاوتی خواهند داشت.

پیج های اینستاگرامی خریداری شده چقدر ریزش دارند؟

ریزش پیج های اینستاگرامی

فرض کنید شما محصولات آرایشی بهداشتی می‌فروشید و یک پیجی با عنوان میک آپ که 50 هزار نفر دنبال کننده واقعی دارد خریداری کرده اید.

چون موضوع پیج شما با موضوع پیجی که می‌خواهید خرید کنید همسو و تقریبا یکی است به خاطر همین تعداد ریزش این پیج خیلی کم خواهد بود مگر اینکه شما به هیچ وجه بعد خرید تولید محتوا نکنید!

اگر موضوع پیج شما با موضوع مد نظرتان هماهنگ باشد در این صورت تقریبا 1 الی 5 درصد ریزش خواهد کرد.

ولی اگر شما یک پیج با موضوع فوتبال خریداری کنید و بعد شروع کنید به تبلیغات محصولات آرایشی در این صورت تعداد ریزش پیج شما حدود 20 الی 50 درصد خواهد بود!

توجه داشته باشید که پیج شما هرچه واقعی تر باشد تعداد ریزش آن نیز بیشتر خواهد بود چرا که این افراد واقعی هستند که پس از این که متوجه تغییر موضوع پیج شده اند سریعاً پیج شما را آنفالو خواهند کرد…

نکات امنیتی مهمترین بخش آموزش خرید پیج اینستاگرام

اولین و مهمترین سوالی که هنگام خرید پیج اینستاگرام به سراغ ما می‌آید این است که هنگام خرید پیج اینستاگرام چه کسی امنیت پول ما را تضمین می‌کند؟ چگونه به صورت مطمعن خرید کنیم؟ از چه کسی خرید کنیم؟

از شرکت خرید کنید نه از شخص

از سایت خرید کنید نه از شخص
از سایت خرید کنید نه از شخص

اولین و مهمترین نکته ای که باید هنگام خرید پیج اینستاگرام دقت کنید این است که مطمعن شوید از یک فرد خرید نمی‌کنید بلکه از یک شرکت خرید می‌کنید.

تفاوت خرید از شرکت با خرید از شخص چیست؟

هنگامی که شما از یک شخص خرید می کنید دیگر شما نمی‌توایند پیگیر مراحل خرید باشید چرا که از لحاظ قانونی شما با یک شخص حقیقی معامله کردید نه حقوقی.

از طرفی افرادی هستند که پس از درک این مساله مستقیما به این نکته فکر می‌کنند که اگر بتوانند با فروشنده یک کاغذ امضاء کنند در این صورت به راحتی می‌توانند به خرید اقدام کنند.

متاسفانه باید بگویم که این کار کاملا خنده دار و بیهوده می‌باشد؛ چرا که در قانون اساسی، شما نمی‌توانید قانونی را پیدا کنید که حتی مربوط به خرید و فروش اکانت های شبکه های اجتماعی باشد چه برسد به پیج اینستاگرام.

از طرفی اینستاگرام یک شئ نیست یعنی وجود خارجی ندارد و همچنین هیچ چیز مطلقی ندارد که شما برای همیشه اون نکته را در نظر بگیرید؛ برای مثال اگر شما آی دی پیج را در نظر بگیرید می‌توان آی دی پیج را تغییر داد، اگر شما اطلاعات شماره تلفن و یا ایمیل پیج را در نظر بگیرید همچنین این اطلاعات را نیز می‌توان تغییر داد.

لذا شرکت اینستاگرام کاملا مخالف با ایده خرید و فروش اکانت های خود می‌باشد، یعنی شما به هیچ وجه نمی‌توانید از طرف اینستاگرام نیز پیگیر باشید.

بنابراین هنگام خرید پیج حتما به این نکته توجه داشته باشید که از یک شرکت یا وبسایت خرید کنید. و یا اگر از فرد نیز خرید می‌کنید از یک شخص معتبر خرید کنید.

از چه شرکتی و یا سایتی پیج اینستاگرامی بخریم؟

خرید پیج اینستاگرام
خرید از شرکت

هنگام خرید پیج اینستاگرام از شرکت و یا سایت باید به چند تا نکته توجه کنید که در زیر به همه آنها اشاره خواهیم کرد.

از وبسایتی خرید کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد

نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد .اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد.

معمولا سایت هایی که در طولانی مدت فعالیت خوبی داشتند دارای نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشند و همچنین شما می‌توانید تمامی شکایات ثبت شده و شکایات باز یک وبسایت را مطالعه کنید.

نظرات خریداران و نمونه پیج اینستاگرامی داشته باشد

اکثراً مشاهده می‌شود که برخی فروشگاه های اینترنتی نظیر دیجی کالا نظرات کاربران و همچنین نمونه کار های خود را در وبسایت خود و همچنین در پیج اینستاگرامی خود منتشر می‌کنند.

شما نیز هنگام خرید می‌توانید این نکته را در نظر بگیرید که چه کسانی قبل از شما خریداری کرده اند و یا حتی می‌توانید با آنها تماس گرفته و نظرات آنها را نیز بشنوید.

شماره تلفن پشتیبانی داشته باشد

خرید پیج اینستاگرام مطمئن
خرید پیج اینستاگرام مطمئن

اکثر فروشگاه های اینترنتی دارای شماره تلفن ثابت و یا همراه برای پشتیبانی تلفنی هستند، شما نیز برای همین منظور حتما باید بررسی کنید که فروشگاه اینترنتی مورد نظر دارای شماره تلفن پشتیبانی ‌باشد.

از یک متخصص کمک بگیرید

برای این که بتوانید بهتر توی این زمینه مشورت بگیرید و یا همچنین بتوانید پیج مورد نظر خود را بهتر خرید کنید می‌توانید از یک متخصص کمک بگیرید، برای این کار کافی است با پشتیبانی واتساپ در فوتر صفحه اصلی در ارتباط باشید.

درگاه پرداخت آنلاین داشته باشد.

همانطور که می‌دانید درگاه های پرداخت به عنوان واسطه عمل کرده و پولی را که شما واریز می‌کنید را به مدت تقریبا هفت روز نگه می‌دارند تا مبادا اگر مشکلی پیش آمده باشد شما بتوانید به راحتی پول خود را پس بگیرید.

نکات مهمی که بعد از نحوه خرید پیج اینستاگرام حتما باید بدانید

پس از این که پیج اینستاگرام مناسبی برای خود پیدا کردید و همچنین تمامی مراحل خود را با آسودگی کامل انجام دادید باید چند نکته در مورد امنیت پیج اینستاگرام رعایت کنید تا بعدا پیج اینستاگرامی شما از دسترستان خارج نشود.

شماره تلفن و ایمیل خود را ثبت کنید

پس از این که پیج اینستاگرامی مد نظر خود را خرید کردید باید حتما به بخش ادیت پروفایل رفته و از اطلاعات قبلی آن عکس گرفته و همچنین اطلاعات جدید خود را وارد کنید.

پس از اینکه اطلاعات ایمیل و شماره تلفن خودتان را وارد کردید حتما باید با ایمیل و پیامکی که به شماره تلفن شما و همچنین ایمیل شما خواهد آمد حساب خودتان را تایید کنید.

از تایید دو مرحله ای استفاده کنید

خرید پیج اینستا
امنیت پیج اینستاگرام

پس از اینکه اطلاعات پیج خود را تغییر دادید نوبت آن رسیده است که تایید دو مرحله ای پیج اینستاگرام خود را فعال کنید.

برای این کار باید به بخش تنظیمات و امنیت وارد شده و گزینه تایید دو مرحله ای را انتخاب و فعال کنید. با این کار شما یک مرحله نیز پیج خود را امن تر می‌کنید.

اکانت فیسبوک خود را به این پیج وصل کنید

پس از این که پیج را خریداری کردید مستقیما اکانت فیسبوک خود را به اینستاگرام خود وصل کنید، این کار بصورت فوق العاده امنیت پیج شما را بالا خواهد برد.

در صورت امکان هنگام خرید، ایمیل پیج را نیز بگیرید

اگر هنگام خرید بتوانید همزمان با پیج اینستاگرام، ایمیل فروشنده که روی پیج اینستاگرام ثبت شده را نیز بگیرید این کار بسیار امنیت پیج اینستاگرام شما را بالا خواهد برد چرا که دیگر هیچ راهی برای نفوذ به پیج اینستاگرامی شما باقی نمانده است.

اطلاعات کاربری خود را هرگز فاش نکنید

پیج اینستاگرام شما همانند مغازه شماست پس نباید کلید مغازه تان را در اختیار فرد دیگری قرار دهید.

وبسایت پیشنهادی:

وبسایت مقصد تمامی نکات گفته شده از جمله نماد اعتماد و پشتیبانی آنلاین را دارا می‌باشد.

سوالات متداول آموزش خرید پیج اینستاگرام

پیج های فیک خریداری شده چقدر ریزش داند؟

پیج هایی که به عنوان فیک فروخته می‌شوند معمولا حدود 10 الی 20 درصد ریزش خواهند کرد و شما حتما باید قبل از خرید به این نکته توجه داشته باشید.
و اما تعداد ریزش پیج های واقعی متناسب با میزان واقعی بودن پیج و همچنین تغییر موضوع پیج مرتبط است.

امنیت پیج های خریداری شده چگونه است؟

قبل از خرید پیج اینستاگرام باید به چند نکته توجه کنید که در مقاله ارائه شده است.

پیج های واقعی خریداری شده چقدر ریزش دارند؟

تعداد ریزش پیج های واقعی خریداری شده به تغییر موضوع پیج، میزان واقعی بودن دنبال کننده های آن و نکات زیادی بستگی دراد ولی در بدترین صورت 50 درصد و در بهترین صورت 1 الی 5 درصد ریزش خواهند داشت.

آیا خرید پیج فیک بهتر است یا خرید پیج واقعی؟

این سوال بسته به نوع نیاز شما متغیر خواهد بود، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله رو مطالعه کنید.

در آخر

اگر می‌خواهید پیج اینستاگرامی برای خودتان بخرید و تو این زمینه تجربه ای ندارید، اصلا نگران نباشید؛ تیم مقصد تمامی تجربیات خود را در اختیار شما قرار خواهد داد.