وقتی کسی اقدام به هک پیج اینستاگرام شما میکند در اولین اقدام به تغییر دادن ایمیل و شماره تلفن همراه شما دست میزند، ولی شما اگر سریع تر از آن بازیابی اینستاگرام را شروع کنید میتوانید وارد اکانت خود شوید و با تغییر رمز خود اینستاگرام هک شده ی خود را بازیابی کنید.

یا حتی اگر از پیج خود به دلایلی خارج شده اید، مثل تغییر گوشی یا پاک شدن اینستاگرام و می‌خواهید به اکانت قبلی خود بازگردید ولی رمزش را گم کرده اید، میتوانید با همین روش وارد پیج خود شوید.

ما مقصدی ها چندین سال است که در زمینه های مختلف درک اینستاگرام و استفاده ی درست از آن تحقیق میکنیم، تمامی تحقیق های خود را به صورت مقاله هایی برای شما ارائه داده ایم و در این مقاله نیز اطلاعاتی که باید هر کسی که از اینستاگرام استفاده میکند داشته باشد را برای شما ارائه میدهیم.

تصویر به همراه توضیح، سریع ترین راه برای فهم و انجام بازیابی اینستاگرام است و ما در این مقاله برای شما با تصویر و توضیح سریعتر از همه ی مقاله های مربوط به این موضوع کمک خواهیم کرد.

بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام

بازیابی اینستاگرام دی اکتیو شده
بازیابی اینستاگرام دی اکتیو شده

برای بازیابی اکانت دی اکتیو شده نیازی به این راه ها نیست میتوانید از Login با Username و رمز خود وارد اکانت خود شوید.

ولی اگر رمز خود را نمیدانید یا کسی وارد اکانت اینستاگرام شما شده و رمز شما را عوض کرده تا شما را از اکانت خارج کند، باید به ایمیل، شماره یا اگر به فیسبوک خود وصل کرده باشید به یکی از این گزینه ها باید دسترسی داشته باشید تا بازیابی اینستاگرام ممکن باشد.

بازیابی اینستاگرام از طریق شماره، ایمیل و فیسبوک

آموزش بازیابی اینستاگرام
آموزش بازیابی اینستاگرام

اولین قدم این است که به ایمیل و شماره ای که داده اید و یا اکانت فیسبوک خود دسترسی داشته باشید، باید وارد اپلیکیشن یا سایت اینستاگرام شوید.

1-در صفحه ی اولی که باز میشود شما روی گزینه ی Get help logging in کلیک کنید.

2-در این صفحه اگر قرار است با فیسبوک خود بازگردانی اکانت خود را شروع کنید روی گزنیه ی Log in with Facebook کلیک کنید ولی اگر قرار باشد با جیمیل یا شماره بازگردانی کنید، Username، شماره یا ایمیل اکانت خود را آنجا وارد کنید و بعد روی گزینه‌ی NEXT بزنید.

3-بعد روی یکی از گزینه های Send an Email ،Send an SMS نسبت به روش بازگردانی خود کلیک کنید.

4-اگر شماره را انتخاب کرده باشید به شماره تلفن شما پیامکی ارسال خواهد شد که حاوی یک لینک است که اگر روی آن کلیلک کنید برای شما صفحه ای باز میشود.

5- در این صفحه شما میتوانید پسورد اینستاگرام جدیدی برای خود انتخاب کنید، رمز را برای شناسایی بهتر یک بار دیگر تکرار کنید و روی گزینه ی Reset password کلیک کنید.

حال به راحتی وارد اپلیکیشن یا سایت شوید و با وارد کردن Username و Password خود وارد اکانت خود شوید.

هک اینستاگرام | آموزش بازیابی اینستاگرام

بازیابی اینستاگرام
بازیابی اینستاگرام

روش های هک اینستاگرام روز به روز جدیدتر میشود ولی اگر شما قبل از به دام افتادن هکر ها امنیت پیج اینستاگرام خود بیشتر کرده باشید تقریبا اتفاق افتادن چنین چیزی غیر ممکن میشد. ما برای شما خدماتی جهت امنیت پیجتان با هزینه های کم ارائه میدهیم که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما از طریق چت آنلاین یا شماره پشتیبانی در ارتباط باشید.

این هکر ها پس از ورود به اینستاگرام شما، اگر ایمیل شما یا شماره ی شمارا تغییر نداده باشند میتوانید با همین روش بازیابی اکانت اینستاگرام سریع وارد شوید و اکانت خود را بازیابی کنید.

ولی اگر ایمیل و شماره را تغییر داده باشد باید با روش زیر اقدام کنید.

بازیابی پیج هک شده

اول از همه تا بخش 2 مرحله ی قبلی پیش میرویم ولی بعد روی گزینه ی ?Need more help کلیک میکنیم تا گزارشی برای اینستاگرام بفرستیم.

در اینجا صفحه اب باز میشود که شما باید دو کادر اولی است را ایمیلی که با آن اینستاگرامتان را باز کرده اید را بزنید و اگر شک داشتید بیت دو ایمیلتان میتوانید هر دو ایمیلتان را وارد کنید.

در کادر سوم گزینۀ Personal accounts with photos of me در صورتی که اکانت شما حاوی عکس‌های شخصی از خود شماست انتخاب کنید. در غیر اینصورت اگر صفحه متعلق به کمپانی یا برند خاصی است گزینۀ Company or brand account و در صورتی که صفحۀ شخصی بدون عکس‌های خودتان دارید، گزینۀ سوم یعنی Personal accounts without photos of me را بزنید.

در پایین صفحه شما میتوانید موضوع گزارش خود را انتخاب کنید و مختصر توضیحی در مورد اتفاقی که سر اکانت اینستاگرامتان افتاده را برای اینستاگرام به زبان انگیلیسی توضیح دهید.

مثال:

 Hi, my instagram account got hacked and my password have been stolen. Please help me to recovery my account. It’s very important for me. Thank you

بعد از تمامی اینها Submit Request را بزنید.

-اگر ایمیلتان را درست وارد کرده باشید، کادر با نوشته ی زیر نمایان میشود.

we respond to requests in the order they were received We’ll help you out as soon as we can

که به شما می‌گوید درخواست شما با موفقیت برای اینستاگرام ارسال شد و در اسرع وقت نسبت به حل مشکل شما رسیدگی خواهند کرد.

بعد، چند روزی منتظر میمانید که اینستاگرام تحقیق در مورد بازیابی پیج هک شده‌ی شما بکند و اگر شما درست گفته باشید کارکنان اینستاگرام با اقداماتی شروع به بازیابی اکانت اینستاگرام شما میکنند.

پایانبندی

اینستاگرام یک پلتفرم قدرتمند است و حتما نمی‌خواهد که کاربران خود را به دلیل هک اینستاگرام خود از دست بدهد و بیشتر از شما دنبال امنیت حساب های شما است و هر چه زود تر اقدام به بازیابی اکانت اینستاگرام شما خواهد کرد.