خرید ویو اینستاگرام | خرید بازدید اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام | خرید بازدید اینستاگرام

به دنبال افزایش ویو پست اینستاگرام خودتان هستید؟ با خرید خدمات ویو اینستاگرام می‌توانید در عرض چند دقیقه به بازدید اینستاگرام بالا برسید!

سریعترین راه افزایش ویو اینستاگرام استفاده از خدمات خرید ویو اینستاگرام می‌باشد، اگر میخواهید در پست ها، ریلز و استوریتان ویو بیشتری داشته باشید حتما با این روش آشنا شوید.

تعرفه خرید ویو اینستاگرام

تعداد قیمت (تومان) خرید
1000 4,000 خرید فوری
5000 19,000 خرید فوری
10000 39,000 خرید فوری

چرا به خرید ویو نیاز داریم؟

اهمیت اینستاگرام

امروزه اینستاگرام یک پلتفرم بزرگی در همه جای دنیا محسوب میشود، زیرا تقریبا از هر کشوری میلیونها نفر در آن فعالیت میکنند.

قابلیت بازاریابی آن

همانطور که می دانید اینستاگرام یک ابزار برای ارتباط با مخاطب مد نظر میباشد پس میتوانیم به راحتی از آن برای بازاریابی استفاده کنیم.

نیاز به افزایش بازدید

برای این که بتوانید در اینستاگرام بازاریابی کنید باید بازدید کننده های زیادی داشته باشید تا بتوانید صدای خود را به گوش مشتری برسانید.

تعرفه خرید ویو اینستاگرام برای 5 پست آخر

تعداد قیمت (تومان) خرید
1000 19,000 خرید فوری
5000 199,000 خرید فوری
10000 349,000 خرید فوری

اگر میخواهید برای پنج پست آخر خود ویو بخرید دیگر نیازی نیست بصورت تکی خرید کنید. کافی است یکی از تعرفه های زیر را انتخاب کنید و سپس آی دی پیج خود را داخل فرم پرداخت بنویسید، خدمات بازدید اینستاگرام بصورت اتوماتیک برای پنج پست آخر شما اعمال خواهد شد.

تعرفه خرید ویو اینستاگرام
مدت زمان انجام سفارشبلافاصله پس از ثبت سفارش ⚡
کیفیت بازدید های خریداری شدهواقعی با بهترین کیفیت 🔥
تنوع سرویس های ویوویدیو ، ریلز، پست و ... 😍
تعداد بازدید ارسالیاز 1000 تا 10000 بازدید 😇

سوالات متداول خرید ویو اینستاگرام

در این قسمت به سوال های پرتکرار در ضمینه افزایش بازدید اینستاگرام پاسخ خواهیم داد.

آیا داشتن بازدید اینستاگرام بالا واقعا مهم است؟

یکی از مهمترین معیار واقعی بودن پیج اینستاگرام داشتن بازدید خوب نسبت به تعداد فالوور های پیجتان می‌باشد؛ اگر پیجی دارای 10 هزار دنبال کننده داشته باشید ولی پست های پیجتان بیشتر از 100 عدد ویو نداشته باشد کاربران و مشتریان شما به هیچ وجه به پیج شما اعتماد نخواهند داشت.

آیا خرید ویو اینستاگرام جواب می‌دهد؟

وقتی موضوع خرید بازدید اینستاگرام است ذهن خیلی از افراد سمت خرید فالوور فیک اینستاگرام می رود! به همین دلیل می گویند اینستاگرام به راحتی می تواند بازدیدهای فیک را تشخیص دهد و در نهایت خرید بازدید باعث افت کلی پیج می شود. در صورتی که اینطور نیست!
 
اولین مورد این است که تمامی پست های اینستاگرام قابلیت این را دارند که بازدید خیلی بالایی دریافت کنند. در صورتی که خیلی از افرادی که فالوور شما نیستند ممکن است پست شما را ببینند و پست و یا ریلز شما ویوی بالایی بگیرد. پس ادعای اینکه باید بازدید کننده ها باید عضوی از فالوور های ما باشند به هیچ وجه درست نمیباشد.
این مورد دقیقا مشابه خرید اکسپلور اینستاگرام می‌باشد.
 
موضوع بعدی فیک بودن بازدید هاست. اگر شما اقدام به خرید بازدید فیک اینستاگرام بکنید به احتمال خیلی زیاد بازدیدها از طریق پروفایل های فیک روی پست شما زده می شود، که این مورد اصلا خطرناک نیست و اینستاگرام به همین راحتی نمی تواند این بازدید ها را شناسایی کند. اما اگر بازدید واقعی اینستاگرام بخرید از طریق پروفایل های واقعی و ایرانی سفارش تان انجام می شود.

خرید بازدید اینستاگرام چقدر طول می‌کشد؟

سفارشات وبسایت مقصد کاملا بصورت اتوماتیک اعمال می‌شود و حداکثر زمان مورد نیاز برای اعمال سفارشات 2 ساعت پس از ثبت سفارشتان می‌باشد.

آیا برای خرید ویو اینستا باید پسورد پیج خود را وارد کنیم؟

همانطور که در سوال بالا ذکر شد، سفارشات بصورت اتوماتیک اعمال می‌شوند لذا به هیچ وجه درخواست پسووردی از شما نخهواهد شد. برای اعمال سفارشتان کافی است آی دی پیج و یا لینک پست خودتان را داخل کادر اطلاعات هنگام ثبت سفارش وارد کنید.

راهنمای قدم به قدم خرید بازدید اینستاگرام

1. سفارش بازدید اینستاگرام

ابتدا بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر بسته ای با تعداد بازدید کننده های زیاد میخواهید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

2. تکمیل اطلاعات

پس از خرید در بخش تکمیل اطلاعات لینک پست و یا استوری خود را وارد کنید تا سفارشتون بصورت اتوماتیک تکمیل بشه.

3. تکمیل سفارش

در این مرحله سفارش شما به صورت اتوماتیک تکمیل خواهد شد.

4. مشاهده پیشرفت

از پیشرفت چشمگیر بازدید پیجتان لذت ببرید!