خرید اکسپلور اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام | خدمات اکسپلور تضمینی

میخواهید وارد اکسپلور شوید؟ محتوای خوبی دارید اما نمیتوانید الگوریتم اکسپلور اینستاگرام را متقاعد کنید تا پست شما را به اکسپلور اینستاگرام ببرد؟ نمی‌توانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید؟
تیم مقصد با یک راه حل عالی در خدمت شماست!

یکی از سریعترین راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام استفاده از خدمات پکیج ورود به اکسپلور اینستاگرام می‌باشد، اگر میخواهید در اکسپلور دیده شوید حتما با این روش آشنا شوید.

تاثیر خرید اکسپلور به روی پست

اکسپلور اینستاگرام یکی از دشوارترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام می‌باشد، ولی با این حال تقریبا 90% کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت هدفمند دارند در واقع آرزویشان این است که در اکسپلور اینستاگرام دیده شوند!

همانطور که در مقاله آموزش رفتن به اکسپلور اینستاگرام توضیح داده ایم، یکی از راه های رسیدن به اکسپلور اینستاگرام این است که؛ افراد زیادی که فالوور پیج شما نیستند از پست های شما بازدید کنند.

خب دلیل این کار چیه؟

همانطور که میدانید روند کار الگوریتم اکسپلور اینستاگرام این گونه است که اگر افراد زیادی با پست شما تعامل داشته باشند. (از جمله سیوکردن و شیر پست شما) در این صورت کم کم اینستاگرام به پیج شما اجازه می‌دهد که پست هایتان در اکسپلور اینستاگرام دیده شوند!

پکیج خدمات اکسپلور اینستاگرام

تعداد قیمت (تومان) خرید
1000 29,000 خرید فوری
3000 79,000 خرید فوری
5000 139,000 خرید فوری

تعرفه خرید اکسپلور برای 5 پست آخر

اگر میخواهید برای پنج پست آخر خود اکسپلور بخرید دیگر نیازی نیست بصورت تکی خرید کنید. کافی است یکی از تعرفه های زیر را انتخاب کنید و سپس آی دی پیج خود را داخل فرم پرداخت بنویسید، خدمات اکسپلور بصورت اتوماتیک برای پنج پست آخر شما اعمال خواهد شد.

پکیج خرید اکسپلور اینستاگرام برای پنج پست آخر

تعداد (برای پنج پست آخر) قیمت (تومان) خرید
1000 139,000 خرید فوری
3000 399,000 خرید فوری
5000 639,000 خرید فوری
مدت زمان انجام سفارشبصورت فوری ⚡
کیفیت اکسپلور خریداری شدهایرانی با بهترین کیفیت 🔥
تنوع سرویس های اکسپلورپست و ، استوری ، لایو و ... 😍
ارسالی تعداد اکسپلوراز 1000 تا 5000 اکسپلور 😇

خرید اکسپلور اینستاگرام چیست؟

یکی از جدیدترین خدماتی که تیم مقصد ارائه می‌دهد خدمات اکسپلور اینستا می‌باشد، پکیج ورود به اکسپلور اینستاگرام در واقع خدماتی است که باعث دیده شدن پست های شما بصورت کاملا تضمینی در اکسپلور اینستاگرام می‌شود. با خرید اکسپلور اینستاگرام می‌توانید در عرض چندین دقیقه پست های خود را به اکسپلور ببرید!

چگونه خدمات اکسپلور به رشد پیج ما کمک می‌کند؟

خدمات اکسپلور اینستاگرام آمار پست شما را به صورت انبوه بالا می‌برد و احتمال رفتن به اکسپلور پیج شما بالاتر می‌رود.

اینستاگرام به پیج هایی که قبلا داخل اکسپلور رفته اند، فرصت بیشتری میدهد تا بهتر بتوانند وارد اکسپلور شوند. خدمات اکسپلور وبسایت مقصد، برای اولین بار پست شما را به اکسپلور می‌برد تا پست های شما در دفعات بعدی احتمال بیشتری در رفتن به اکسپلور داشته باشد.

راهنمای خرید اکسپلور تضمینی اینستاگرام

 1. برای خرید اکسپلور، ریچ و ایمپرشن اینستاگرام ابتدا یکی از پکیج های به دکمه خرید فوری بالا را انتخاب کنید.
 2. سپس روی دکمه ادامه جهت تسویه حساب کلیک کنید.
 3. اطلاعات خود را مخصوصا لینک پست خود را وارد کنید و روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.
 4.  اطلاعات کارت خود را وارد کرده و پرداخت کنید.
 5. توجه داشته باشید که اگر لینک پست خود را به درستی وارد کرده باشید، سفارش شما بصورت اتوماتیک شروع خواهد شد.
 6. به هر دلیلی اگر در موارد بالا به مشکل خوردید می‌توانید با بخش پشتیبانی در چت آنلاین در میان بگذارید.
معیار های اصلی الگوریتم اکسپلور اینستاگرام کدامند؟

عوامل تاثیر گذار برای رسیدن به اکسپلور اینستاگرام

 • داشتن تعامل زیاد
 • داشتن impression بالا
 • داشتن profile visit بالا
 • داشتن بازدید from explore
 • داشتن بازدید from other
 • داشتن reach بالا

پکیج خرید اکسپلور اینستاگرام شامل چه مواردی می‌باشد؟

با خرید خدمات تضمینی اکسپلور اینستاگرام شما تعاملاتی برای پست و پیجتان دریافت می‌کنید که در زیر به طور کامل ذکر شده است:

افزایش impression پست

یکی از مهمترین عواملی که بر رفتن پست به اکسپلور تاثیر گذار است داشتن ایمپرشن زیاد می‌باشد، با خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام، ایمپرشن پست شما در عرض چند ساعت، افزایش یافته و به دیده شدن پستتان در اکسپلور کمک می‌کند.

افزایش reach پست

بالا بودن تعداد reach پست ها تاثیر بسیار زیادی بر دیده شدن پست در اکسپلور دارند، از این رو این خدمات نیز در پکیج اکسپلور ما موجود می‌باشد.

افزایش کامنت

با خرید خدمات اکسپلور، کامنت اینستاگرام نیز دریافت می‌کنید. در واقع دیگر نیازی نیست کامنت نیز برای پست هایتان خریداری کنید.

افزایش لایک پست

در آپدیت جدید وبسایت مقصد، با خرید اکسپلور اینستاگرام شما نه تنها ریچ و ایمپرشن دریافت می‌کنید بلکه لایک و کامنت هم دریافت خواهید کرد. پس اگر می‌خواهید همزمان هم اکسپلور و هم لایک و کامنت خریداری کنید به یاد داشته باشید که نیازی نیست این کار را انجام دهید، با خرید اکسپلور اینستاگرام با یک تیر چهار نشان بزنید.

چگونه می‌توانیم در عرض چند دقیقه بصورت تضمینی وارد اکسپلور شویم؟

و اما تیم مقصد، چاره ای برای مشکلات اکسپلور اینستاگرام یافته است، خیلی ها آرزوی این را دارند که در اکسپلور اینستاگرام دیگران دیده شوند.

شما می‌توانید با استفاده از پکیج ورود به اکسپلور اینستاگرام تضمینی تیم مقصد، در عرض چند دقیقه به تمامی نکات گفته شده‌ در بالا برسید!

بله درسته! یکی از جدیدترین خدماتی که برای اولین بار ارائه می‌کنیم، خدمات اکسپلور اینستاگرام می‌باشد.

خدمات اکسپلور اینستاگرام چه تاثیری به پیج ما می‌گذارد؟ 

تاثیر خرید اکسپلور اینستاگرام بر روی پست

با تهیه خدمات اکسپلور اینستاگرام، پست های ما بازدید رایگان میخورند؟

پکیج اکسپلور اینستاگرام به خودی خود دارای بازدید رایگان می‌باشد، ولی تضمین صد در صدی برای دریافت بازید در پست های بعدی وجود ندارد، در واقع این سوال بسته به نوع تولید محتوای شما پاسخ های متفاوتی دارد.

اگر پس از خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام، همچنان تولید محتوای مداوم و با کیفیت را ادامه دهید صد در صد میشود گفت که بازدید های شما به صورت صعودی بالا خواهد رفت.

ولی اگر محتوای پیجتان بی کیفیت باشد و یا بازدهی از سمت کاربرانتان دریافت نکنید در این صورت هیچ تضمینی وجود ندارد که بازدید رایگان دریافت کنید.

پکیج خدمات اکسپلور اینستاگرام چگونه است؟

خدمات اکسپلور اینستاگرام کاملا متفاوت با سایر خدمات اینستاگرام از جمله خرید فالوور و خرید لایک می‌باشد.

شما با خرید فالوور می‌توانید صد در صد بازدهی در جذب فالوور داشته باشید ولی پکیج ورود به اکسپلور تضمینی، بسته به نوع و کیفیت محتوای شما می‌تواند بازدهی متفاوتی داشته باشد.

بسته اکسپلور اینستاگرام همانند یک مکمل بر روی پست های شما عمل می‌کند.

پس حتما باید در نظر داشته باشید که چه نوع فعالیت هایی برای خدمات اکسپلور خوب هستند و چه نوع خدمات بد.

با خرید اکسپلور اینستاگرام فالوور نیز جذب می‌کنیم؟

همانند سوال بالا این مورد نیز بسته به نوع و کیفیت محتوای شما متغیر خواهد بود ولی اگر بدانید که واقعا محتوای خوب تولید می‌کنید مطمئن باشید بازدهی بسیار خوبی جذب خواهید کرد.

اگر همه چیز بر طبق مراد شما پیش رود علاوه بر جذب فالوور می‌توانید پیج خود را به یک برند منسجم تبدیل کنید که در اینستاگرام غوغایی به پا کرده است.

برای خرید کسپلور حتما باید پیجمان بیزینسی باشد؟

برای خرید و تکمیل سفارشات اکسپلور اینستاگرام نیازی نیست پیجتان بیزینسی باشد ولی برای بررسی و تجزیه و تحلیل آمار اکسپلور حتما باید پیجتان بیزینسی باشد.

اگر پیجتان بیزینسی نباشد به هیچ وجه نمی‌توانید بفهمید که پستتان به اکسپلور رفته است و یا نرفته است، چه تعداد لایک و چه تعداد بازدید دریافت کرده است، آیا ایمپرشن داشته است یا نه و…

چه کسانی به خرید اکسپلور اینستاگرام نیاز دارند؟

اگر مدت ها است که در اینستاگرام تولید محتوا می‌کنید، محتوای با کیفیت و جذاب هم می‌سازید ولی هیچ بازدیدی از اکسپلور دریافت نمیکنید، پکیج اکسپلور اینستاگرام مختص شماست.

الگوریتم اکسپلور اینستاگرام تا زمانی که شما حداقل یک بار وارد اکسپلور نشده اید برای پیجتان خیلی سخت می‌گیرد تا محتوای با کیفیتی تولید کنید ولی وقتی برای اولین بار حداقل چند عدد بازدید از اکسپلور دریافت کردید در این صورت این مورد از الگوریتم اکسپلور شکسته می‌شود و پس از این می‌توانید به راحتی وارد اکسپلور اینستاگرام شوید.

بهترین سایت خرید اکسپلور اینستاگرام کدام است؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید به چندین معیار توجه کنیم که شامل:

 • نماد اعتماد الکترونیکی: با اینکه وارد سال 2023 شده ایم ولی هنوز هم که هنوزه افرادی پیدا می‌شوند که از سایت های کلهبردار خریداری کنند، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی یکی از مهمترین معیار ها در خرید اکسپلور اینستاگرام می‌باشد.
 • پشتیبانی آنلاین (چت آنلاین): پشتیبانی آنلاین یکی از به شدت مهمترین معیار سایت های با اعتبار بالا می‌باشد، در واقع سایتی که خریداری می‌کنید اگر دارای چت آنلاین باشد و همچنین سریع پاسخ دهند در واقع این مورد نشان دهنده ی این است که این سایت به کاربران خودش واقعا اهمیت می‌دهد.
 • قیمت پایین: یکی دیگر از معیار ها، داشتن قیمت مناسب برای ثبت سفارش اکسپلور می‌باشد، چون در زمینه خدمات اینستاگرام معیاری برای قیمت وجود ندارد از این رو سایت هایی وجود دارند که قیمت بسیار بالایی برای خدمات خود دریافت می‌کنند.
 • کیفیت عالی: و اما مهمترین معیار، داشتن کیفیت عالی در خدمات می‌باشد، متاسفانه برخی سایت ها با وجود اینکه هزینه کمتری از خدماتشان دریافت می‌کنند، در واقع کیفیت بسیار پایینی از این خدمات را ارائه می‌دهند.
 • پیگیری سفارشات: خدمات اینستاگرام مثل خرید کالا از سایت ها نمی‌باشد که امروز خرید کنید و پس از چندین روز به جلوی در شما بیاید، سفارشات اینستاگرامی باید در سریعترین زمان ممکن پیگیری شوند و همچنین باید این سفارشات بصورت اتوماتیک ثبت و اعمال شوند.

قیمت خرید اکسپلور اینستاگرام چقدر است؟

گاها پیش می‌آید که سایت هایی با خدمات اینستاگرام همسان قیمت های متفاوتی پیشنهاد دهند، در واقع چون معیار قطعی در قیمت دهی وجود ندارد این سایت ها می‌توانند هزینه های کلانی برای خدمات اکسپلور اینستاگرام دریافت کنند.

قیمت هزارتا بازدید از اکسپلور اینستاگرام تنها 29،000 تومان می‌باشد، یادتان باشد که اگر بیشتر از این قیمت، در سایت های دیگر دیدید این مورد را در نظر داشته باشید که در واقع هزینه اضافی برای همان خدمات پرداخت می‌کنید.

سوالات متداول پکیج اکسپلور اینستاگرام

خدمات اکسپلور اینستاگرام در عرض چندین دقیقه تمامی عواملی که باعث دیده شدن پست شما در اکسپلور می‌شود را افزایش می‌دهد.

اگر شما هم می‌خواهید در عرض چندین دقیقه تعداد ایمپریشن پست های خود و همچنین تعامل پست های خود را افزایش دهید می‌توانید از خدمات جدید خرید ورود به اکسپلور اینستاگرام سایت مقصد استفاده کنید.

چگونه از خدمات خرید اکسپلور اینستاگرام استفاده کنیم؟

 • برای استفاده کردن از خدمات خرید اکسپلور اینستاگرام کافی است یکی از سه گزینه خرید را انتخاب کنید.
 • سپس اطلاعات شخصی از جمله نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
 • لینک پستی که می‌خواهید برای آن اکسپلور خریداری کنید را وارد کنید.
 • سپس وارد درگاه پرداخت شده و سفارش خود را به تکمیل کنید.

از کجا میتونیم بفهمیم که خدمات اکسپلور برای پیج ما اعمال شده است؟

برای این کار باید پیجتان بیزینسی یا کریتور اکانت باشد، تا بتوانید بفهمید که خدمات اکسپلور اینستا برای پیج و یا پست شما اعمال شده یا خیر.

در زمینه خرید پکیج اکسپلور سوالی دارید؟

یکی از مهمترین تفاوت های وبسایت مقصد نسبت به سایر سایت ها پشتیبانی آنلاین و لحظه ای این سایت می‌باشد، اگر هنگام ثبت سفارش به مشکل خورده‌اید می‌توانید سوال خودتان را از پشتیبانان سایت ما بپرسید تا هرچه سریعتر تیم پشتیبانی مقصد بررسی کرده و راهنمایی کنند.

برای خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام حتما باید پیجمان public باشد؟

اگر پیج شما هنگام خرید Private باشد متاسفانه هیچ خدماتی دریافت نخواهید کرد، تمام خدمات وبسایت مقصد به صورت اتوماتیک اعمال می‌شوند از این رو به هیچ وجه توصیه نمی‌شود که پیج خود را خصوصی کنید.

از طرفی برای اینکه محتوای شما در بخش اکسپلور اینستاگرام دیده شود پیجتان حتما باید پابلیک باشد، لذا قبل از ثبت سفارش حتما به این مورد توجه داشته باشید، زیرا اگر اشتباها پرایویت باشد در این صورت هزینه خدماتی که پرداخت کرده اید قابل برگشت نخواهد بود. 

چقدر طول می‌کشد تا سفارش پکیج ورود به اکسپلور اعمال شود؟

اگر از سایت مقصد خرید کنید سفارش شما حداکثر یک الی دو ساعت طول خواهد کشید تا تکمیل شود، وبسایت مقصد سریعترین خدمات اکسپلور اینستاگرام را ارائه می‌دهد.

آیا باید جداگانه خرید اکسپلور، خرید ریچ و خرید ایمپرشن رو انجام بدهیم؟

اگر از بقیه سایت ها خرید کنید باید حتما جداگانه خرید ریچ و ایمپرشن را انجام بدهید ولی وبسایت مقصد همزمان هم خدمات ریچ و ایمپرشن و هم خدمات اکسپلور ارائه می‌دهد.

کافی است شما یکی از پکیج های خرید اکسپلور مقصد را انتخاب کنید و شاهد افزایش ریچ و ایمپرشن پست خود نیز باشید.

آیا خرید اکسپلور اینستاگرام بدون نیاز به پسورد اعمال می‌شود؟

برای دریافت خدمات اکسپلور به هیچ وجه نیازی به پسورد پیجتان نداریم، اگر با سایتی مواجه شدید که از شما پسورد پیجتان را می‌خواهد از هرگونه معامله با این سایت به شدت خودداری کنید.

وبسایت مقصد تمامی سفارشات خود را بدون نیاز به پسورد و بصورت کاملا اتوماتیک اعمال می‌کند، هنگام خرید از سایت مقصد نه تنها احتیاج به ارائه پسورد ندارید بلکه امنیت اطلاعات شما نیز برقرار است.

بهتر است روی تبلیغات سرمایه گذاری کنیم یا خرید اکسپلور؟

با خرید تبلیغات شما بازدید خوبی از سایر پیج ها در اینستاگرام دریافت خواهید کرد ولی نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که، تمامی روش های تبلیغاتی تا روزی که شما پول پرداخت می کنید یاری شما خواهند بود، فرقی نمی‌کند ماه ها یا سال ها تبلیغات کنید در اصل هر موقع هزینه تبلیغات نداشته باشید این فرایند متوقف خواهد شد.

ولی با چند بار خرید اکسپلور اینستاگرام دیگر پیج شما بصورت کاملا مطمئن وارد اکسپلور اینستاگرام می‌شود و دیگر نیازی نیست تا خدمات اکسپلور خریداری کنید.

چرا باید از وبسایت مقصد خدمات اکسپور خریداری کنیم؟

نماد اعتماد

یکی از معیار های امنیت در خرید از وبسایت ها، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشد، وبسایت مقصد دارای نماد اعتمادِ بدون شکایت می‌باشد، یعنی در چندین سال فعالیت حتی یک نفر از مشتریان مقصد نیز شاکی نبوده اند.

سفارشات اتوماتیک

وبسایت مقصد تمامی خدمات خود را به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌دهد، و دیگر نیاز نیست نگران اطلاعات شخصی خودتان و همچنین تکمیل سفارش خودتان باشید، حداکثر زمان انجام سفارشات 2 الی 4 ساعت پس از خریدتان می‌باشد.

پشتیبانی دائمی

یکی دیگر از ویژگی سایت مقصد نسبت به رقبا، داشتن پشتیبانی قبل و پس از فروش می‌باشد. توجه داشته باشید که پشتیبانی تیم مقصد کاملا رایگان و دائمی می‌باشد، درواقع چه شما خرید کنید و یا نکنید هروقت خواستید می‌توانید با پشتیبانی سایت مقصد در ارتباط باشید.

خرید اکسپلور اینستاگرام، سریعترین راه ورد به اکسپلور

سریعترین راه ورود به اکسپلور اینستاگرام خرید اکسپلور اینستاگرام می‌باشد، اگر به دنبال ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام هستید حتما از خدمات اکسپلور اینستاگرام استفاده کنید.

با خرید اکسپلور اینستاگرام نه تنها بازدید از اکسپلور دریافت می‌کنید بلکه ریچ و ایمپرشن، لایک و کامنت و بازدید نیز دریافت می‌کنید.