یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت اکثر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، داشتن دنبال کنندگان فراوان است. برای افزایش فالوور، تبلیغات حرف اول را می زند اما راه‌های دیگری هم برای جذب فالوور وجود دارد، مانند مراجعه به بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام.

چرا به خرید فالوور احتیاج داریم؟

برای داشتن درآمد در اینستاگرام، دیده شدن و معروف شدن پیج بسیار مهم است و همین مسئله موجب شده که کاربران این شبکه اجتماعی مرتباً به فکر جذب فالوور بیشتر، دریافت لایک، کامنت و بالا بردن میزان بازدید پیج خود باشند. امروزه هر پیجی که بخواهد پیشرفت داشته باشد قطعا یکی از اقداماتی که باید انجام دهد خرید فالوور است.

شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام ضمن اینکه یک ابزار سرگرمی محبوب هستند با توجه به تعداد بالای کاربرانی که دارند دارای فضای بسیار مناسبی برای کسب درآمد، تبلیغ و بازاریابی محصولات می باشند. برای خرید فالوور واقعی و لایک باید حتما یک سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام را انتخاب کرد که دارای پکیج های افزایش فالوور متنوعی باشد.

در این مقاله ما 5 تا از سایت‌های خرید فالوور را برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم:

نکات کلیدی در خرید فالوور اینستاگرام

نکات کلیدی در خرید فالوور اینستاگرام
نکات کلیدی در خرید فالوور اینستاگرام
 • هرگز به صورت یکجا و تعداد بالا فالوور نخرید…
 • در صورتی که می خواهید بالغ بر 10 هزار فالوور در ماه داشته باشید به شکل زیر عمل نمایید:
 • 8 پست آماده نمایید
 • هر چهار روز یک‌بار یکی از پست ها را در پیج قرار دهید
 • بعد از قرار دادن هر پست 2000 فالوور بخرید
 • پیج را رصد نمایید که افزایش فالوور به صورت کامل انجام شده باشد
 • به میزان 30 درصد فالوورهای خریداری شده لایک بخرید
 • در صورتی که فالوورها خارجی هستند لایک خارجی و اگر ایرانی هستند لایک ایرانی بخرید
 • اگر می خواهید پست ویدیو قرار دهید باید به تعداد لایک بازدید یا ویو بخرید

حال بریم سراغ سایت هایی که در زمینه‌ی خدمات فالوور امتیاز بهتری از ما کسب کرده اند.

1. سایت مقصد

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام | مقصد
بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام | مقصد

مقصد بهترین سایتی است که با آن می‌توانید به مقصدتان، در خرید فالوور برسید. ما در تحقیق برای الویت‌بندی سایت‌ها به چند تعداد، اصل مهم نیاز خواهیم داشت. که به واسطه آن‌ها بهترین‌هارا برایتان معرفی کنیم.با افزایش تعداد فالوورهای پیج با استفاده از مقصد دیگر نگرانی بابت موثر نبودن فالوورها نخواهید داشت و مطمئن هستید که تمامی فالوورها هدفمند هستند و موجب رشد و پیشرفت کسب و کار شما خواهند شد.

قیمت فالوور

وب‌سایت مقصد تعرفه‌های بسیار مناسبی برای خدمات خود تعیین کرده است. به طوری که می‌توان گفت ارزان قیمت‌ترین فالوور اینستاگرام در ایران، در وب‌سایت مقصد فروخته می‌شود. البته این امر به هیچ عنوان از کیفیت فالوورها نمی‌کاهد و فالوورهای اینستاگرام وب‌سایت مقصد کاملا باکیفیت و ارزان قیمت هستند. یکی از مواردی که در اول، خریدار باید به آن دقت کند قیمت فالووری است که خواهد خرید.

برای مثال اگر بخواهید پکیج فالوور هزارتایی بخرید هر کا 29هزارتومن، اگر پکیج سه هزارتایی بخرید هر کا 26هزار تومن و اگر پکیج 5هزارتایی بخرید هر کا 25 هزار تومن محاسبه خواهد شد.

ضمناً اگر بخواهید به تعداد بالا فالوور بخرید می‌توانید با بخش پشتیبانی آن تماس گرفته و تخفیفات بهتری بگیرید…

جهت خرید فالوور بدون ریزش و کاملا تضمینی از وبسایت مقصد روی دکمه زیر کلیک کنید.

کیفیت فالوور

سایت مقصد کیفیت تمام فالوورهای خود را تضمین می‌کند و به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که فالوورهای خریداری شده، کم‌ترین ریزش ممکن را دارند. در حال حاضر کیفیت فالوورهای سایت مقصد از برترین‌ها در بازار است و می‌توان کارکرد آن‌ها را تضمین شده دانست. کیفیت فالوورهای خریده شده، بر اساس معیارهایی است که عبارتند از:

 1. واقعی بودن فالوور
 2. سرعت جذب فالوور
 3. جبران ریزش فالوور

تیم پشتیبانی

سایت مقصد برای راحت سازی هرچه بیشتر خیال مشتریان خود، یک تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به مشتریان قرار داده است. به طوری که افراد می‌توانند در تمام روزهای هفته با این تیم ارتباط برقرار کنند و در صورت وجود هرگونه مشکلی در مراحل خرید، آن را با تیم پشتیبانی در میان بگذارند. پاسخگویی به صورت آنلاین از طریق سایت، واتس‌اپ، تلگرام و همچنین از طریق تماس تلفنی سریع‌السیر انجام می‌پذیرد.

نماد اعتماد

جالب است بدانید سایت مقصد در حال حاضر تنها وب‌سایت فروش فالوور اینستاگرام است که توانسته نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کند. داشتن این نماد به تنهایی یک دلیل قاطع برای برتر بودن سایت مقصد می‌باشد؛ زیرا کاربران هیچ دغدغه‌ای در رابطه با اعتبارسنجی و اعتماد به این وبسایت ندارند و می‌توانند با خیال راحت خرید خود را انجام دهند. جالب است بدانید که هیچ وب‌سایت فروش فالوور اینستاگرام دیگری در ایران نماد اعتماد الکترونیکی ندارد. همچنین سایت دارای درگاه پرداخت الکترونیکی می‌باشد؛ و شما می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی خرید کنید.

2. سایت فالوجت

بهترین سایت های خرید فالوور | فالوجت
فالوجت

فالوجت دارای کاربران خارجی و ایرانی است، همچنین می‌توانید از آن به غیر از فالوور، لایک و… نیز تهیه نمایید.

که بعد از خرید، کاربران آن در مدت‌های مشخص حساب شما را دنبال کرده و کامنت می‌گذارند.

قیمت فالوور در این سایت:

معیار قیمت فالوور؛ هر 1k تقریبا 85000ت، هر 5k تقریبا 345000ت و هر 10k تقریبا 680000ت می‌باشد.

3. سایت فالو‌کمپ

فالوکمپ
فالوکمپ

سایت فالوورکمپ همراه با فروش فالوور خدمات دیگر اینستاگرام را نیز داراست؛ و شما می‌توانید به غیر از خرید فالوور، از خدمات دیگر این سایت یعنی خرید لایک، بازدید و…استفاده نمایید.

قیمت فالوور در این سایت:

معیار قیمت فالوور؛ هر 1k تقریبا 85000ت، هر 3k تقریبا 210000ت و هر 5k تقریبا 345000ت می‌باشد.

4. سایت اینستالایکر

اینستالایکر
اینستالایکر

سایت اینستالایکر فروش فالوور را، با چند نوع سرور انجام می‌دهد. و تفاوت فالوور‌های هر سرور نسبت به کیفیت آن‌ها رده‌بندی شده است.

یک نقطه قوت سایت اینستالایکر در این است که خدماتشان با اینستاگرام تمام نمی‌شود، و شما می‌توانید به غیر از اینستاگرام، برای کانال تلگرامتان و یا سایر شبکات اجتماعی کاربر خریداری کنید.

قیمت فالوور در این سایت:

برای مثال قیمت فالوور در سرور3 هر 1k تقریبا 114000ت است.درحالیکه در سرور2 هر 1k تقریبا 64000ت می‌باشد.

5. سایت اینبو

اینبو
اینبو

سایت اینبو دارای سابقه خوبی در خدمات اینستاگرام است. به دو صورت می‌توانید از این سایت خرید فالوور انجام دهید؛ 1. از طریق خرید ربات جذب فالوور. 2.خرید مستقیم فالوور.

قیمت فالوور در این سایت:

معیار قیمت فالوور؛ هر 1k تقریبا 60000ت، هر 3k تقریبا 160000ت و هر 5k تقریبا 260000ت می‌باشد.

نتیجه

و در آخر می‌خواهیم روند انتخاب و نحوه الویت‌بندی را با شما به اشتراک بگذاریم.

اولین قدم انتخاب، تحقیق در مورد معتبر بودن سایت‌ها است. همانطور در خاطرتان باشد در اولین سایت خاطرنشان کردیم که سایت دارای نماد الکترونیکی می‌باشد.

دومین قدم انتخاب، کیفیت فالوور‌های فروشی است. منظور از کیفیت درصد واقعی بودن فالوور‌ها و میزان ریزش فالوور بعد از دریافت آن است.

سومین قدم انتخاب، مناسب بودن قیمت فالوور‌ها نسبت به کیفیت آن‌هاست.