امروزه اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری تصویر و ویدیو می‌باشد. البته که ویژگی های شگفت انگیز آن یکی از مهمترین دلایل اصلی محبوبیت آن است. اگر از اینستاگرام استفاده می کنید، می توانید پروفایل هر فالووری را ببینید. اما بسیاری از ما به شدت علاقه مندیم که بدانیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک می‌کنند؟

یکی از بهترین راه های افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام می‌باشد.

در این مقاله 10 اپلیکیشن کاربردی (اندروید و آی او اس) برای شناسایی افرادی که پروفایل اینستاگرام ما را چک کرده اند، معرفی می‌کنیم، با ما همراه شوید…

آیا میتوانیم ببینیم که چه کسانی پروفایل ما را چک کرده اند؟

متاسفانه به صورت مستقیم نمیتوانید از خود اپلیکیشن اینستاگرام بفهمید که چه کسانی پروفایلتان را چک می‌کنند زیرا اکثر شبکه های اجتماعی معروف به خاطر حفظ حریم خصوصی افراد قادر به انجام چنین کاری نیستند، از طرفی نگهداری این حجم از اطلاعات واقعا کار سختی خواهد بود.

ولی اپلیکیشن های جانبی هستند که به ما کمک می‌کنند تا بتوانیم این نوع داده ها در اینستاگرام خودمان را ببینیم.

10 اپلیکیشن برای شناسایی افرادی که اینستاگرام ما را چک میکنند

در این قسمت به معرفی 10 اپلیکیشن برای شناسایی افرادی که پیج ما را چک کرده اند، معرفی می‌کنیم:

1. Influxy

Influxy چه کسانی پروفایل من را چک می‌کنند؟
Influxy چه کسانی پروفایل من را چک می‌کنند؟

Influxy به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد هر گونه تغییر در لیست فالوور ها و یا فالوینگ های خود را پیگیری کنید. می‌توانید ببینید که در تمامی شبکه‌های اجتماعی بلاک، آنبلاک و یا لغو اشتراک خود هستید. این امکان وجود دارد که بررسی کنید آیا فردی شما را آنفالو کرده و یا نام و نام کاربری خود را تغییر داده است یا خیر.

آیا می خواهید بدانید چه کسانی از پروفایل شما بازدید می‌کنند؟

می‌توانید اپلیکیشن Influxy را دانلود کرده و نصب کنید. سپس به آسانی می‌توانید ببینید که چه کسی، چه زمانی از پروفایل و استوری‌های اینستاگرام شما بازدید می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید به راحتی بفهمید چه کسانی از پروفایل شما بازدید کرده اند، چه کسانی پست های شما ره دیده ولی لایک نکرده اند و کلی ویژگی دیگر…

دانلود Influxy برای اندروید | دانلود Influxy برای IOS

2. WProfile چه کسی پروفایل من را دیده است؟

با استفاده از WProfile می‌توانید به راحتی بفهمید که چه کسانی پروفایل شما را میبینند، کسانی که از پروفایل شما بازدید می‌کنند بیشتر فالوور های شما هستند یا افراد ناشناس؛ چه کسانی استوری شما را دانلود می‌کنند و صد ها قابلیت دیگر…

پس از این که این اپلیکیشن را تست کنید متوجه می‌شوید، این اپلیکیشن علاوه بر ساده بودن خود، رابط کاربری بسیار جذابی دارد و استفاده کردن از این اپلیکیشن به یکی از عادت های روزانه شما تبدیل می‌شود.

دانلود WProfile برای اندروید

3. XProfile آنالیز کامل فالوور ها!

آیا شما هم جزو افرادی هستید که می‌خواهید بدانید:

 • چگونه می‌توانیم ببینیم چه کسی پست یا عکس های اینستاگرام من را دیده است؟
 • چگونه ببینیم چه کسی استوری اینستاگرام ما را دیده است؟
 • چگونه ببینیم چه کسی ویدیوی اینستاگرام ما را دیده است؟
 • چگونه ببینیم چه کسی پروفایل اینستاگرام ما را مشاهده می کند؟

با استفاده از اپلیکیشن XProfile می‌توانید چهار چشمی فالوور های خود را زیر نظر داشته باشید، برای تهیه این اپلیکیشن می‌توانید هم از طریق اندروید و هم از طریق IOS این اپلیکیشن را نصب کرده و به راحتی از آن استفاده کنید.

دانلود XProfile برای اندروید

4. InStalker آنالیز دیتای اینستاگرام

چه کسانی پروفایل من را می‌بیند؟

این برنامه گزارش‌های منظمی درباره اشخاصی که اینستاگرام من شما چک می‌کنند تولید می‌کند. دانستن اینکه چه کسی من را در اینستاگرام چک می کند به دلایل گوناگونی می‌تواند مفید باشد.

این اپلیکیشن رایگان هنگامی که شخصی در پست، استوری یا ویدیوی اینستاگرام شما تعامل می‌کند، یک ناتیفیکیشن برای شما ارسال می کند.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانیم ببینیم چه کسی اینستاگرام ما را چک می‌کند؟

بله، البته!

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شد این اپلیکیشن را در لیست بگذاریم، این است که این اپلیکیشن فقط به بازدید های پروفایل شما کفایت نمی‌کند، بلکه کسانی که پست، استوری و لایو شما را دیده اند به شما گزارش می‌دهد.

دانلود InStalket برای اندروید

5. InstaFollow چه کسی پروفایل من را دیده است؟

اگر می‌خواهید برنامه‌های بیشتری را امتحان کنید، نباید InstaFollow را نادیده بگیرید، این اپلیکیشن به ردیابی افرادی که اینستاگرام شما را می‌بینند یا پروفایل و استوری‌های اینستاگرام شما را دیده‌اند کمک می‌کند.

دست از سوال های تکراری مثل آیا می توانم ببینم چه کسی تصاویر اینستاگرام من را می‌بیند؟ بردارید. هنگامی که از این اپلیکیشن استفاده کنید، خواهید دید که این خواسته های شما کاملا عملی می‌باشد.

این اپلیکیشن دارای رابط کاربری بسیار ساده می‌باشد و به کاربران امکان گزارش هایی در مورد افرادی که شما را در اینستاگرام تعقیب می کنند می‌دهد. این اپلیکیشن برای گرفتن مچ افرادی که به صورت زیرآبی از پیج شما بازدید می‌کنند بسیار کاربردی می‌باشد.

قابلیت های ویژه اپلیکیشن InstaFollow

 • می‌توانید ببینید چه کسانی پروفایل اینستاگرام شما را می‌بینند.
 • می‌توانید ببینید چه کسانی استوری اینستاگرام شما را می بیند اما از فالوور های شما نمی‌باشد.
 • به شما بینشی در مورد فالوورهای جدید، فالوورهای فیک، و فالوورهای گمشده ارائه می دهد.
 • می‌توانید ببینید چه کسی استوری اینستاگرام شما را مخفیانه مشاهده می کند.
 • با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید پست ها، فیلم ها و تصاویر پروفایل را دانلود کنید. بهترین زمان برای اشتراک گذاری پست ها و استوری های خود را بدانید و…

دانلود InstaFollow برای اندروید

6. Followers+ (فالوور پلاس) گزارشات کامل اینستاگرام

به نظر شما آیا می‌توانیم ببینیم چه کسانی جزو فالوور های ما نیستند ولی از استوری ما بازدید می‌کنند؟

بسیاری از کاربران اینستاگرام به دقت این برنامه فالوور پلاس اعتماد دارند. اگر می خواهید ردیابی کنید چه کسی پروفایل و استوری اینستاگرام شما را دیده است، این اپلیکیشن به شدت توصیه می شود. علاوه بر این موارد، این اپلیکیشن قابلیت های ویژه زیادی از جمله گزارش فالوور های فیک، و غیره ارائه می‌دهد.

قابلیت های ویژه این اپلیکیشن:

 • با این اپلیکیشن می‌توانید ببینید چه کسانی پروفایل اینستاگرام شما را دیده اند.
 • می‌توانید ببینید چه کسی عکس پروفایل شما را مخفیانه چک کرده است.
 • ببینید دوستان، طرفداران و فالوورهای پیگیر شما چه کسانی هستند.
 • با استفاده از این اپلیکیشن ،تجزیه و تحلیل پست ها و ویدیوهای خود، بیشترین و کم بازدیدترین پست ها و ویدیوهای خود را ببینید.

دانلود Follower + برای اندروید

7. اپلیکیشن FollowMeter

اپلیکیشن FollowMeter | چه کسانی از پروفایل ما بازدید می‌کنند؟
اپلیکیشن FollowMeter | چه کسانی از پروفایل ما بازدید می‌کنند؟

اپلیکیشن فالوورمتر (FollowMeter) امکان ردیابی فالوورها و آنفالو های اینستاگرام شما را فراهم می کند.

می توان گفت این اپلیکیشن یک ادمین اینستاگرام برای پیج شما می‌باشد. کاربران می توانند فالوورهای اینستاگرام را مدیریت کنند و بینش عمیقی در مورد حساب های اینستاگرام خود دریافت کنند.

کارهایی که می توانید با FollowerMeter انجام دهید:

 • بدانید چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را به صورت مخفیانه می‌بیند.
 • فالووران روح خود را کشف کنید.
 • پیدا کنید که چه کسانی واقعا پست های شما را دوست دارد.
 • بررسی کنید چه کسی شما را فالو و آنفالو کرده است.
 • از طریق بخش اکسپلور فالوورهای بیشتری به دست آورید.

باور کنید یا نه، 3 میلیون کاربر از FollowMeter استفاده می‌کنند.

دانلود FollowMeter برای اندروید | دانلود FollowMeter برای IOS

8. IGCops آنفالوو های خود را ردیابی کنید

من شخصاً عاشق برنامه Who Viewed Profile اینستاگرام هستم زیرا دقیق ترین نتایج را در مورد افرادی که پروفایل من را مشاهده کرده اند را ارائه می دهد. شما می توانید این برنامه عالی را برای اطلاع از کسانی که پروفایل شما را مخفیانه می‌بینند نصب و استفاده کنید.

تیم ما معتقدیم که برنامه Stalker Reports نتایج 100٪ دقیق را ارائه می دهد. شما را از فالوورها و استالکرهایی (کسانی که پروفایل شما را مخفیانه می‌بینند) که تصاویر و استوری های اینستاگرام شما را مشاهده می کنند آگاه می کند. همچنین هشدارهایی در مورد کسانی که شما را آنفالو کرده اند، مسدود کرده و هرگز دنبال نکرده اند، می دهد.

دانلود IGCops برای اندروید

9. IGProfile | چه کسی پروفایل من را مشاهده کرده است

شاید بخواهید اپلیکیشن دیگری را امتحان کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد فالوورها و طرفداران اینستاگرام خود جمع آوری کنید. این برنامه روزانه اکانت اینستاگرام شما را تجزیه و تحلیل می کند و گزارش های زیادی تولید می کند. به این ترتیب، تمام فعالیت های پروفایل و حساب کاربری اینستاگرام خود را پیگیری می کنید.

می توانید گزارش های اینستاگرام خود را تجزیه و تحلیل کنید و اطلاعات بیشتری در مورد استالکرها و دنبال کنندگان خود جمع آوری کنید.

ویژگی های برتر این برنامه:

 • تحلیل فالوورها، فالوورهای جدید، فالوورهای از دست رفته و فالوورهای به دست آمده.
 • چه کسی پروفایل شما را مشاهده کرده است؟
 • بررسی کنید چه کسی شما را بلاک کرده است.
 • تصاویر پروفایل های دیگر را با وضوح بالا ببینید.

دانلود اپلیکیشن IGProfile برای اندروید

10. اپلیکیشن Analyzer Plus

پس از نصب برنامه «Analyzer Plus»، می‌توانید گزارش‌هایی از بررسی فالوورهای پیج اینستاگرام خود و علاقه‌مندی به استوری‌ها و پست‌های اینستاگرام خود را جمع‌آوری کنید.

دیدن اینکه چه کسی اکانت اینستاگرام شما را با این برنامه مشاهده می کند فوق العاده است. این اپلیکیشن می تواند شما را در مورد فالوورهایی که به پیج شما علاقه مند هستند و درگیر پست های اینستاگرام شما هستند مطلع کند.

آیا می توانم ببینم چه کسی پست های اینستاگرام من را مشاهده می کند؟ بله. همه گزینه های اجرا و استفاده از برنامه بسیار ساده هستند. برنامه بسیار سریع کار می کند. تازه کارها می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه ها برای پیدا کردن استالکرهای خود در اینستاگرام می‌باشد.

دانلود Analyzer Plus برای IOS

سخن پایانی

با استفاده از این اپلیکیشن ها می‌توانید به راحتی اطلاعاتی را که از اینستاگرام نمی‌توانید دریافت کنید را ببینید، همچنین این اپلیکیشن ها اطلاعات اضافی در مورد فالوور هایتان به شما ارائه می‌دهند که با استفاده از این اطلاعات می‌توانید رشد پیجتان را افزایش دهید.